17

Nádler Róbert (1858-1938)

Kenese

Technika: akvarell, papír
Méret: 16 x 25 cm
j.b.l.: Nádler Róbert
HUF 170 000 — 220 000
EUR 472 — 611
USD 520 — 673

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%