374

itáliai festő XVII. század

Keresztelő Szent János prédikációja

Technika: olaj, vászon
Méret: 67 x 94 cm
jelzés nélkül
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 607 — 1 928
USD 1 739 — 2 087

Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%