Moldován István (1911-2000)

Kerítés

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.b.l.: M I
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (722 EUR*, 795 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00