Szervánszky Jenő: Keszthelyi öböl

288

Szervánszky Jenő (1905-2005)

Keszthelyi öböl

olaj, farost, 40,5 x 55 cm, j.j.l.: Szervánszky, hátoldalon Képcsarnok etikett
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%