327

Molnár Z. János (1880-1960)

Készülődés menyegzőre

olaj, vászon, 120 x 140 cm, j.j.l.: Molnár Z. János
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%