6086

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943)

Két Bolyai AE 2

Technika: rézkarc, papír
Méret: 45,5 x 34 cm
j.j.l.: Rádóczy Gyarmathy Gábor
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%