50

Szlávics László (1927-1991)

Ki mint vet ...

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 80 cm
j.j.l.: Sz L '85 IX.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 380 000 Ft