167

Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967)

Kígyóbűvölő, 1965

Technika: olaj, farost
Méret: 61 x 43 cm
j.j.l.: Sassy b.l.: 1965
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%