268

Négely Rudolf (1883-?)

Kikötő

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Porto-Re. Négely
HUF 340 000 — 400 000
EUR 1 093 — 1 285
USD 1 182 — 1 391

Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%