280

Kalmár Dezső (1919-1987)

Kikötő

Technika: akvarell, papír,
Méret: 20,5 x 30,5 cm
j.b.l.: Kalmár D
Kikiáltási ár: 34 000 Ft (109 EUR*, 118 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00