259

Kalmár Dezső (1919-1987)

Kikötő

Technika: akvarell, papír,
Méret: 20,5 x 30,5 cm
j.b.l.: Kalmár D
Kikiáltási ár: 34 000 Ft (109 EUR*, 118 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00