Heitler László: Kikötőben, 1995

86

Heitler László (1937)

Kikötőben, 1995

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 55 cm
j.j.l.: Heitler L. 1995 V-VII
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 70 000 Ft