75

Dobai Székely Andor (1877-1945)

Kikötői részlet

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 120 cm
j.j.l.: Székely 923
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%