181

Barta Mária

kilátás a gangra

olaj, vászon, 49 x 69 cm, j.n., reprodukálva: Barta Mária emlékkiállítás, Szombathelyi Képtár katalógus, 1999., 87. kép
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%