183

Böhm Lipót (1916-1995)

Kilátás a Tabánról

olaj, vászon, 73 x 100 cm, j.b.l.: Poldi, hátulján autográf felíratok
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
festmény