155

Hatházi László András (1978)

Kínai büfé (2009)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j.h.: Hatházi László András, 2209
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%