Csáki-Maronyák József (1910-2002)

Kirándulók

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Csáki-Maronyák J.

Ár: 340 000 Ft (944 EUR*, 1 040 USD*)