Kisfaludi Strobl Zsigmond: Észak

38

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Észak

Technika: terrakotta
Méret: 60 cm
jelzett: Kisfaludi Stróbl

restaurált
Kikiáltási ár: 290 000 Ft (806 EUR*, 887 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%