69

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Rákóczi Ferenc

Technika: terracotta
Méret: 52 cm
jelzett: Strobl
keze és buzogány restaurált
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (528 EUR*, 581 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%