206

Vadász Endre (1901-1944)

Kislány

Technika: olaj, vászon
Méret: 88 x 63 cm
j.n., hátoldalán: Színyi Tavaszi Szalon kiállítási címke
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%