42

Pólya Tibor (1886-1937)

Kislány az asztalnál

Technika: olaj, vászon
Méret: 63 x 79 cm
j.j.l.: Pólya T.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%