Kövér Gyula (1883-1950)

Kislány keleti babával

Technika: olaj, vászon
Méret: 103 x 78 cm
j.j.l.: Kövér Gyula, 1937. I.

Ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)