246

Zsáky István (1930-2001)

Kitermelés

olaj, karton, 35 x 48 cm, j.b.l.: 1968 Zsáky
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%