79

Klasszicista utazó óra

Technika: tűzaranyozott bronz tok
Méret: 22 x 13,5 x 9,5 cm
római számos bronz számlap, negyedütős, ébresztős, kulcsos szerkezet, eredeti kulccsal, díszdobozban, működőképes, XIX. sz. eleje
HUF 550 000 — 700 000
EUR 1 767 — 2 249
USD 1 913 — 2 434

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%