KLASSZIKUSTÓL A KÉPCSARNOKIG FEBRUÁRI ONLINE AUKCIÓ 2019 - LICITZÁRÁS FEBRUÁR 10. 20:00!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Klasszikustól a Képcsarnokig című februári online aukciónk katalógusa a mai naptól elérhető a honlapunkon!
Licitzárás: 2019.02.10-én, vasárnap este 20.00-kor!
Kérjük, olvassák el figyelmesen az online szabályzatunkat itt!

KLASSZIKUSTÓL A KÉPCSARNOKIG JANUÁRI ONLINE AUKCIÓ 2019 - LICITZÁRÁS FEBRUÁR 10. 20:00!
Ismeretlen festő (XVIII. század): Fürdő Diana (olaj, vászon, 140 x 192 cm, j.n.) Kikiáltási ár: 1.600.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház