KLASSZIKUSTÓL A KÉPCSARNOKIG - LICITZÁRÁS VASÁRNAP ESTE 20:00!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a Klasszikustól a Képcsarnokig című februári online aukciónk most vasárnap 20:00-kor zárul.
Aukciós katalógusunk megtekinthető a honlapunkon!
Licitzárás: 2019.02.10., 20:00

Béli Vörös Ernő (1882-1922): Mezei cipekedők (olaj, vászon, 80 x 62 cm, j.b.l.: Béli Vörös) Kikiáltási ár: 280.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház