96

Kmetty János (1889-1975)

Tabán

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 39 cm
j.b.l.: Kmetty
HUF 750 000 — 950 000
EUR 2 083 — 2 639
USD 2 294 — 2 905

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%