479

Kádár György (1912-2002)

Kőbányában, 1967

olaj, farost, 85 x 125 cm, j.j.l.: Kádár, hátoldalán Műcsarnok címke
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%