109

Vadadi Filep Jenő (1908-1974)

Kőfejtők

olaj, vászon,
116 x 107 cm,
j.j.l.: Vadadi Filep J. 935
hátoldalán a Tavaszi Szalon
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (5 556 EUR*, 6 116 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%