177

von Haanen Georg Gillis (1807-1879)

Alamizsnaosztás

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 80,5 cm
j.j.l.: Georg von Haanen 1848

sérülésekkel
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft (8 355 EUR*, 9 042 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%