261

Kokas Ignác (1926-2009)

Présház

Technika: olaj, farost
Méret: 50,5 x 80,5 cm
j.j.l.: Kokas I.
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00