1

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983)

Café la Rotonde

Technika: ceruza, papír
Méret: 32 x 25 cm
j.j.l.: Kolozsváry
j.b.l.: Paris 924
HUF 100 000 — 140 000
EUR 278 — 389
USD 306 — 428

Kikiáltási ár: 70 000 Ft (194 EUR*, 214 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%