179

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983)

Önarckép

Technika: olaj, karton
Méret: 43,5 x 32 cm
j.j.l.: Kolozsváry 1923
HUF 450 000 — 550 000
EUR 1 250 — 1 528
USD 1 376 — 1 682

Kikiáltási ár: 320 000 Ft (889 EUR*, 979 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%