384

Szabó Vladimir (1905-1991)

Komédiások falun

olaj, vászon,
170 x 270 cm,
j.j.l.: SZV
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft (25 707 EUR*, 27 821 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%