Komlós kerámia gyűjtemény
Komlós kerámia gyűjtemény
Komlós kerámia gyűjtemény
Komlós kerámia gyűjtemény

53

Komlós kerámia gyűjtemény

Technika: mázas kerámia
Méret: 61 db
részben sérült, restaurált darabot is tartalmaz
1930-1940 körül
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 167 EUR*, 4 587 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%