520

Pleidell János (1915-2007)

Komor táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.n. hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéje
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%