520

Rozsda Endre (1913-1999)

Kompozíció

Technika: olaj, papír
Méret: 19 x 28,5 cm
j.j.l. a paszpartun: Rozsda Endre 1954
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%