110

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció

Technika: olaj, karton
Méret: 53 x 119 cm
j.j.l.: Marosán
HUF 1 800 000 — 2 200 000
EUR 5 000 — 6 111
USD 5 505 — 6 728

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 333 EUR*, 3 670 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%