223

Litkey György (1907-1975)

Kompozíció

Technika: olaj, farost
Méret: 61 x 50 cm
j.b.l.: Litkey
HUF 420 000 — 480 000
EUR 1 350 — 1 542
USD 1 461 — 1 669

Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%