70

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kompozíció

Technika: olaj, karton
Méret: 28 x 49 cm
j.j.l.: GyT 1983
Hátoldalon: Gyarmathy 59/4
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%