305

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kompozíció prizmával

olaj, vászon, 40 x 50 cm, j.b.l.: Lossonczy Tamás 1977
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%