172

Felekiné Gáspár Anni (1902-1992)

Köműves nők

Technika: olaj, vászon
Méret: 26,5 x 37 cm
Sérült
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%