26

Konfár Gyula (1933-2008)

Szent Iván éj

Technika: olaj, farost
Méret: 70 x 100 cm
j.b.l.: Konfár
HUF 500 000 — 650 000
EUR 1 389 — 1 806
USD 1 529 — 1 988

Kikiáltási ár: 340 000 Ft (944 EUR*, 1 040 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00