286

Konok Tamás (1930-2020)

Variációk a végtelenre (2005)

Technika: szitanyomat, papír
Méret: 68 x 49 cm
j.j.l.: Konok 2005
j.b.l.: 34/40
HUF 400 000 — 500 000
EUR 1 111 — 1 389
USD 1 223 — 1 529

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%