276

Barabás Zsófi (1980)

Konstrukció 1. (2016)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 30 x 50 cm
jelezve a hátoldalon: Barabás Zsófi
HUF 200 000 — 250 000
EUR 556 — 694
USD 612 — 765

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (361 EUR*, 398 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%