6

Peske Géza (1859-1934)

Konyhában

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 140 cm
j.j.l.: Peske Géza
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft (6 105 EUR*, 6 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%