268

Zemplényi Magda (1899-1965)

Könyöklő akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 69 x 100 cm
j.b.l.: Zemplényi
HUF 600 000 — 800 000
EUR 1 928 — 2 571
USD 2 087 — 2 782

Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%