258

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Guggoló lány

Technika: bronz, gránit talapzaton
Méret: 28 x 14 x 17,5 cm
jelzett.: Kisfaludi Strobl

Eredetije a Göcseji Múzeumban található (márvány), a szobor címe: "Guggoló lány", készült 1915-ben. (ltsz.: 76.3.46.)
HUF 650 000 — 850 000
EUR 1 806 — 2 361
USD 1 988 — 2 599

Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 250 EUR*, 1 376 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%