Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Guggoló lány

Technika: bronz, gránit talapzaton
Méret: 28 x 14 x 17,5 cm
jelzett.: Kisfaludi Strobl

Eredetije a Göcseji Múzeumban található (márvány), a szobor címe: "Guggoló lány", készült 1915-ben. (ltsz.: 76.3.46.)