278

Pataky Ferenc, vitéz (1897-?)

Könyvborító terv

Technika: tus, akvarell, papír
Méret: 58 x 40 cm
j.b.l.: vitéz Pataky
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%