466

Ismeretlen

Kora ősz Visegrádon

pasztell, papír, 49 x 65 cm, j.j.l.: SL, j.b.l.: 1943 IX. 19, Visegrád
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%